cart
Sklep on-line
Leśniczówka » WSPOŁPRACA

Współpraca

Podejmiemy współpracę ze sklepami, sieciami, jak i hurtowniami, którym zależy
na pewnym dostawcy dziczyzny.
Piotr, Mateusz i Wojciech
pomysł na biznes

Franczyza Leśniczówki

Oferuj najlepsze produkty z dziczyzny pod logiem Leśniczówki. Nasza firma to rozpoznawalność na rynku, doświadczenie oraz najwyższej jakości produkty, które teraz możesz oferować w swoim sklepie.

Dołączając do grona zadowolonych franczyznobiorców marki Leśniczówka masz zrealizować swój pomysł na biznes z najlepszym partnerem. Oferujemy mocne wsparcie franczyzodawcy na każdym etapie działalności. Nam także zależy na Twoim biznesie.

Franczyza Leśniczówki
współpraca

Sieci handlowe

Nasze produkty są dostępny w wielu ogólnopolskich sieciach spożywczych. Jesteśmy otwarci na współpracę z kolejnymi sklepami i sieciami, którym zależy na pewnym i sprawdzonym dostawcy wysokiej jakości produktów z dziczyzny.

Obecnie współpracujemy z największymi polskimi i międzynarodowymi sieciami marketów, w których oferujemy wybraną ofertę wyrobów z dziczyzny.

NASZE PRODUKTY dostarczamy między innymi do:
partner
partner
partner
partner
sprzedaż

Sprzedaż hurtowa

Jako znany producent o ugruntowanej pozycji na rynku jesteśmy odpowiednim partnerem dla hurtowni i sklepów specjalistycznych, które pragną oferować produkty najwyższej jakości. Jesteśmy szczególnie otwarci na współpracę z sektorem HoReCa. Wszystkie nasze produkty spełniają wysokie wymagania dotyczące jakości żywności.

220partnerów biznesowych
działamy globalnie

Eksport dziczyzny

Posiadamy odpowiednie zaplecze logistyczne i administracyjne pozwalające na obsługę dużych zamówień na terenie całej Europy. Do tej pory nasze produkty eksportowaliśmy do m.in. Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Czech Słowacji, na Ukraine a także do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Bahrajnu.

wiemy, jak

Stwórz własną markę dziczyzny

Nasze doświadczenie oferujemy także wszystkim firmom zainteresowanym stworzeniem marki własnej produktów z dziczyzny. Jako producent z ponad 30 letnim doświadczeniem oferujemy naszą linię produkcyjną, przepisy oraz know-how, które pozwala na produkcję produktów o najwyższej jakości na polskim rynku.

Własna marka dziczyzny

    Formularz kontaktowy
    Temat pytania