cart
Sklep on-line
Leśniczówka » Zestawy
# # # # # # # #

Zestawy

Chcesz podarować wspaniałe smaki z dziczyzny? Wybierz jeden z naszych autorskich zestawów prezentowych, który sprawdzi się na każdą okazję. Kompozycja autorskich wyrobów z dziczyzny będzie osobistym podarunkiem, który pozwoli poznać smaki lasu. Każdy z zestawów sprawdzi się jako drobny podarunek dla najbliższych, znajomych czy pracowników.Podaruj najbliższym namiastkę lasu, idealnie skomponowanych wędlin, kiełbas i mięsiw. Zabierz ich w podróż do smaków dzieciństwa, tradycyjnych wyrobów wspólnie z manufakturą Leśniczówka.
Prezent od serca

Zestawy prezentowe

Najlepsze prezenty to te, dawane od serca. Nasze autorskie zestawy prezentowe pełne są natury, dobroci i wspaniałych życzeń. Podarujcie swoim bliskim to, co najlepsze. Przygotowywane przez nas zestawy prezentowe są idealne do obdarowania nie tylko bliskich, ale także współpracowników czy partnerów biznesowych. Kolejna butelka, nawet dobrego alkoholu nie zapadnie w pamięć tak jak nasz dziki podarunek. Wybierz jeden z naszych autorskich zestawów prezentowych, który sprawdzi się na każdą okazję.

Kup zestaw prezentowy

Zestaw wędlin z dziczyzny
Idealne dla firm

Personalizacja

Wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu naszymi autorskimi zestawami prezentowymi przez klientów biznesowych, wprowadziliśmy możliwość personalizacji zestawu. Dla realizowanych zamówień powyżej 50 zestawów prezentowych istnieje możliwość „wypalenia” logo Państwa firmy na opakowaniu. Dzięki takiemu oznaczeniu prezent będzie jeszcze bardziej indywidualny i z pewnością zapadnie Państwa klientom w pamięci.

Personalizowany zestaw prezentowy z wędlinami z dziczyzny
Zestawy na zamówienie

Własne kompozycje

W trosce o jak najlepsze dostosowanie naszych zestawów prezentowych do Państwa potrzeb oferujemy zarówno możliwość wybrania gotowych zestawów, jak i całkowicie indywidualne skomponowanie upominku. W takim przypadku służymy radą i pomocą, ale to Państwo mają decydujący wpływ na to, jakie rodzaje wędlin znajdą się w zestawie. Pozwala to na jeszcze lepszy odbiór prezentu. Taki zestaw jest nie tylko niepowtarzalny, ale stworzony z myślą o obdarowywanym ma szczególną wartość.

Skomponuj własny zestaw wędlin z dziczyzny na prezęt