Współpraca

 

Podejmiemy współpracę z kolejnymi sklepami, sieciami, jak i hurtowniami, którym zależy na pewnym dostawcy dziczyzny. Jesteśmy szczególnie otwarci na współpracę z sektorem HoReCa, bo spełniamy wysokie wymagania dotyczące jakości żywności.

Klientów indywidualnych zapraszamy na zakupy do sklepów w Opolu, Krakowie i Warszawie, jak również bezpośrednio w naszym zakładzie produkcyjnym w Gościejowicach. Proponujemy też zakup zestawów prezentowych w ekologicznych pudełkach lub okazałych koszach. Zachęcamy do stworzenia własnej, niepowtarzalnej kompozycji! W celu uzyskania dodatkowych informacji i złożenia zamówienia prosimy o kontakt: biuro@lesniczowka.net z dopiskiem „zestawy prezentowe”.

Wszystkim naszym klientom proponujemy catering w postaci mięsnych pater czy treściwego gulaszu. Miłośnikom niezapomnianych przeżyć polecamy dzika pieczonego w całości, w tym usługę fachowego porcjowania mięsa.

Myśliwym oferujemy w pełni profesjonalną usługę skórowania tuszy, rozbioru i wykonania wyrobów z dziczyzny. Wszystko pod okiem weterynarza i zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną. Koła łowieckie zapraszamy do kontaktu w kwestii sprzedaży tusz zwierzyny.